Čo ponúkame

PORADENSTVO

Pri kúpe vášho nového klavíra sa môžete na nás smelo obrátiť. Radi vám poradíme či už osobne, telefonicky alebo emailom. V našom showroome si môžete osobne vyskúšať rôzne značky a typy klavírov. Pokúsime sa zohľadniť všetky vaše požiadavky, a nájsť pre vás to správne piano, alebo klavírne krídlo. Rovnako sa môžete na nás obrátiť, ak chcete svoj nástroj predať, alebo ste rozhodnutý kúpiť klavír niekde inde, ale potrebujete pianíno alebo krídlo ohodnotiť. Upozorňujeme, že reálne nie je možné klavír ohodnotiť bez fyzickej obhliadky.

PREDAJ aj VÝKUP

Okrem predaja klavírov a pianín, ktoré si môžete osobne vyskúšať našom showroome, poskytujeme aj predaj za protihodnotu (vykúpime váš starý nástroj ak má ešte nejaký potenciál). Vyberte si z našej ponuky klavírov a pianín nástroj, ktorý by najlepšie spĺňal vaše predstavy. Kontaktuje nás s fotografiami a čo najlepším popisom vášho nástroja, prípadne si s nami dohodnite obhliadku vášho starého klavíra. Následne váš nástroj oceníme a po odsúhlasení výkupnej ceny zabezpečíme odvoz vášho nástroja a dovoz nového nástroja k vám. Rovnako klavíre, ktoré sú vhodné na renováciu, generálny repas, alebo na náhradné diely radi od vás vykúpime a na naše náklady odvezieme.

PRENÁJOM

Krátkodobo si môžete klavír prenajať na spoločenské udalosti, rôzne eventy, štúdiové nahrávania, filmové natáčania či fotenia.

Cena takého prenájmu je určovaná individuálne, neváhajte nás preto kontaktovať.

Dlhodobý prenájom je vhodný ako pre firmy tak pre súkromné osoby.

Ak sa neviete rozhodnúť, či záujem o hru na klavír bude pretrvávať, prenajmite si klavír, ktorý vám domov dovezieme. V prípade nadšenia môžete klavír od nás zakúpiť, prípadne vrátiť a vybrať si nástroj vyššej triedy z našej ponuky s 30 % zľavou.

Cena takéhoto prenájmu závisí od viacerých faktorov, ako je typ, značka nástroja, dĺžka trvania prenájmu, doprava.

Neváhajte nás preto kontaktovať pre viac informácii.

OPRAVA a SERVIS KLAVÍRA

Zabezpečujeme servis, opravy aj generálny repasy a prestavby klavírov. Medzi tieto služby patrí:
regulácia mechaniky
regulácia pedálov
repas mechaniky (výmeny a opravy jednotlivých dielov)
úpravy a opravy povrchu a laku
zmena farby klavíra

LADENIE KLAVÍRA

Potrebujete váš nástroj naladiť? Ladič klavírov je pre váš klavír nenahraditeľný odborník. Zabezpečíme ladičov s dlhodobou praxou. Pri dlhodobo neladených klavíroch je potrebné opakovať niekoľko ladení po sebe s odstupom minimálne jedného týždňa. Odporúčame klavír ladiť jeden krát ročne prípadne raz za dva roky podľa intenzity hrania.

PREPRAVA KLAVÍROV

Poskytujeme aj prepravu, výnos a sťahovanie nielen u nás zakúpených pianín a klavírnych krídel. Neváhajte nás kontaktovať so svojou požiadavkou a my vám zašleme kalkuláciu za dopravu, prípadne sťahovanie a výnos klavíra či krídla.