„Na prvom mieste je hudba,

text na druhom.“ Kurt Cobain

Piano studio je klavírne štúdio, ktoré sa zaoberá výkupom, prenájmom a predajom použitých nástrojov.

Našim klientom ponúkame maximálnu kvalitu, a preto sme aj pri samotnom výbere nástroja nekompromisný. Či nakupujeme nástroj pre začiatočníka, alebo koncertného majstra, lacný, alebo drahý nástroj, za všetkým čo robíme, vidíme nášho klienta.. Toto je naše posolstvo.

Našim cieľom je vybudovať najväčšie klavírne štúdio na Slovensku. V našom klavírnom štúdiu už teraz ponúkame renomované svetové značky, postupne však chceme rozšíriť ponuku o tie najkvalitnejšie nástroje na svete.

V našom klavírnom štúdiu aktuálne nájdete klavíry a pianína týchto značiek: Yamaha, Schimmel, Samick, Horugel, Seidl & Sohn, Ed Seiler, KAWAI, Hellas, Petrof, Steinweg, Bechstein a iné.

Medzi našich klientov patria súkromné osoby, divadlá, umelecké školy, základne aj stredné školy a v nemalej miere aj klienti zo zahraničia.

Našim klientom veľmi radi odborne poradíme, zabezpečíme predaj, odkup, prenájom, a tiež prepravu nástroja. Zabezpečíme odborníkov z oblasti ladenia či servisných služieb.

Príďte sa k nám do showroomu pozrieť a vyskúšajte si nejeden klavír z našej ponuky. Nechajte rozoznieť tóny a vyberte si to najlepšie čo pre vás ponúkame.